پشتیبانی سایت مهمتر از طراحی سایت

پشتیبانی سایت مهمتر از طراحی سایت

پشتیبانی سایت

شاید برایتان باورکردنی نباشد ولی اهمیت پشتیبانی سایت بسیار بیشتر از طراحی سایت است به عبارتی اگر شرکت ارائه دهنده خدمات سایت پشتیبانی خوبی بعد از اتمام پروژه ارائه ندهد مشکلات عدیده بسیار زیادی برای تجارت شما رخ می دهد.

تجارت الکترونیک سبب کاهش بسیاری از هزینه‌های بازرگانی می‌شود، ولی برای پردازش سفارش‌ها، حفظ موجودی، تکمیل سفارش‌ها و مدیریت خدمات مشتریان نیازمند یک ساختار زیربنایی اساسی در کانال‌های توزیع است‌. بسیاری از کارآفرینانی که درصدد راه‌اندازی کسب‌و‌کارهای مجازی هستند نیاز به رویکرد اینترنتی را در ارائه ساختارهای زیربنایی برای خدمت‌رسانی به مشتریان خود احساس کرده‌اند.

کارآفرینان اینترنتی اغلب درمی‌یابند که بزرگ‌ترین چالشی که شرکت با آن مواجه است، جذب مشتریان به اینترنت نیست، بلکه ایجاد یک استراتژی کارآمد در زمینه پردازش سفارش‌هاست‌. پردازش سفارش‌ها مستلزم تمام فرآیندهای مورد نیاز برای دریافت کالاها از انبار و رساندن آن به‌دست مشتری بوده و شامل پردازش سفارش‌ها، انبارداری، انتخاب و بسته‌بندی، حمل و صدور صورتحساب است‌.

شرکت‌های اینترنتی به‌صورت فزاینده‌ای درحال یکپارچه‌سازی سیستم‌های فروش فعلی خود بوده و حتی دفتر پشتیبانی خرید و سیستم‌های پردازش سفارش‌ها را به عرضه‌کنندگان متصل کرده‌اند. نتیجه این امر یک روش سریع‌تر و کارآمدتر در پردازش سفارش‌های مشتریان است‌. شرکت‌های موفق اینترنتی در زمینه تجارت بین شرکتی عمدتا آنهایی هستند که به‌صورت یکپارچه و یکنواخت و براساس یک شبکه اینترنتی، دفاتر مشتریان خود را به دفاتر پشتیبانی، عرضه‌کنندگان و مشتریان متصل کرده‌اند.

بنابراین اگر شما برای تجارت خود نیاز به طراحی یک سایت حس کرده اید مطلب مهم تر از تولید وب سایت خدمات پس از تولید ان است و ایلیانا مفتخر است که دارای تیمی بسیار قوی در زمینه  طراحی سایت و پشتیبانی  است و تیم پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *