نرخ طراحی وب سایت در شرکت طراحی سایت ایلیانا

نرخ طراحی وب سایت در شرکت طراحی سایت ایلیانا چقدر است و چگونه آنرا ارزان تر کنیم

نرخ طراحی وب سایت بسیار متنوع است. نظارت دقیقی بر تعیین نرخ طراحی سایت وجود ندارد. در نتیجه لیست قیمت طراحی سایت می تواند رنج متفاوتی در هر شرکت طراحی داشته باشد. بازار طراحی وب سایت در ایران به نحوی شده است که زمانی که شما قیمت طراحی سایت را در اینترنت جستجو می کنید میتوانید از قیمت ۵۰ هزار تومان تا قیمت های بالای چند ده میلیون تومان برای یک وب سایت هزینه پیدا کنید!!

چه امری باعث میشود که یک وب سایت تا این حد اختلاف قیمت داشته باشد و چه عواملی باعث میشود که قیمت یک پروژه قیمت های طراحی متفاوتی داشته باشد؟ همینطور چه طور می توان آنرا ارزان تر کنیم در زیر به برخی از موارد تاثیر گذار در قیمت و نرخ طراحی وب سایت خواهیم پرداخت.

تبلیغات دروغ یا حقیقت در اعلام نرخ طراحی وب سایت

تبلیغات دروغ یا حقیقت در اعلام نرخ طراحی وب سایت
تبلیغات دروغ یا حقیقت در اعلام نرخ طراحی وب سایت

تبلیغات روزنامه، سایت ها و سایر منابع را که مرور می کنیم، با عناوینی روبرو می شویم از قبیل:

  • طراحی سایت شما با هاست و دامنه رایگان، فقط ۵۰ هزار تومان!
  • طراحی سایت داینامیک با تمام امکانات ۲۰۰ هزار تومان
  • سئو و بهینه سازی تضمینی با کلمه کلیدی دلخواه شما
  • طراحی سایت اختصاصی با هر بودجه ای
  • تسویه حساب ۱۰۰% بعد از تحویل پروژه
  • ۲۰ سال سابقه در طراحی سایت
  • بزرگترین شرکت طراحی سایت ایران

مساله اصلی عدم آگاهی در خصوص این حوزه است. شما به عنوان کسی که می خواهد سایتی را راه اندازی کند اگر تا حدی از اصطلاحات و مفاهیم واقعی آن اطلاع داشته باشید همینطور مشاوره مناسب و بدون غرضی دریافت نمایید، می توانید به سادگی از بین گزینه های موجود انتخاب کنید.

کدام شرکت طراحی سایت معتبر است

اگر وب سایت ها هم مانند فروشگاه ها وجود فیزیکی داشتند، پی بردن به این نکته که کدام شرکت طراحی سایت اعتبار بیشتری دارد راحت تر بود. اما متاسفانه در این حوزه هر شخص یا شرکتی با راه اندازی یک وب سایت، از اعتبار و مشتری های چندین ساله اش صحبت می کند!

راهکار ساده رجوع به نمونه کارهای آن شرکت است. همینطور در برخی موارد مهم تر می توان از مشتریان آن شرکت در خصوص اعتبار و میزان پشتیبانی سوال کرد.

چگونه نرخ طراحی وب سایت را ارزان تر کنیم

با اطلاع دقیق از نیازهای خود می توانید هزینه های اضافی را کاهش دهید. برای سایت ها می توان حالت های زیر را در نظر گرفت:

ساخت سایت های شخصی و شرکتی کوچک

استفاده از سیستم های مدیریت محتوای رایگان (مانند وردپرس و جوملا) و نصب قالب گرافیکی مناسب که غالباً رایگان هم هستند می توانید یک سایت مناسب ایجاد کنید. هزینه های شما محدود به خرید سرویس میزبانی (هاستینگ) و ثبت دامنه خواهد بود. که برای یک سال چیزی بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار تومان می شود.

ساخت سایت های شرکتی متوسط با امکانات رایج

در این مورد شما نیاز به یک شرکت طراح دارید که از سیستم های مدیریت محتوا رایگان استفاده کرده اما قالب گرافیکی و امکانات مناسب سایت شما را ایجاد نماید. هزینه ثبت دامنه و میزبانی نیز اجتناب ناپذیر است. بعلاوه پشتیبانی در این سطح توصیه می شود.

ساخت سایت های فروشگاهی

برای سیستم های فروشگاهی می توانید از فروشگاه سازهای رایگان استفاده کنید. ووکامرس ، مجنتو و اپن کارت از جمله این فروشگاه سازها هستند. بهتر است نصب و تنظیمات این سایت ها را یک متخصص انجام دهد و نه خود شما!

طراحی سایت های اختصاصی ، فروشگاه های اصولی و سایت های بزرگتر

بهتر است اینگونه سایت ها توسط برنامه نویس ها و با استفاده از فریم ورک های رایج مانند Laravel یا CodeIgniter یا Yii تولید شوند. هزینه این طرح ها بالا است و مهم تر از آن پشتیبانی است که باید در سطح خوبی و به صورت مداوم طی سالها باقی بماند.

 

هزینه سئو و بهینه سازی سایت حدوداً چقدر است؟

سئو و ارتقای رتبه سایت در موتورهای جستجو به هیچ عنوان کار کوتاه مدتی نیست. حداقل ۶ ماه زمان لازم است تا با یک کلمه کلیدی که چندان هم رقابتی نباشد بتوانید سایت را در جایگاه مناسبی قرار دهید. طبیعتاً هزینه ۶ ماه فعالیت مستمر با رقم های چند صدهزار تومانی معقول نیست! بنابراین برای این مورد باید با دست باز تری اقدام کنید. این نکته را هم مد نظر داشته باشید که بهبود جایگاه سایت با کلمه هایی که سخت و رقابتی هستند را غالباً نمی توان تضمین کرد. پس اگر با این عنوان، تبلیغاتی مشاهده کردید، حتماً کذب است.

 

پیشنهاد آخر برای مدیریت بهتر هزینه های طراحی وب سایت

ما در ایلیانا آماده ایم کلیه ابهامات و سوالات شما را به صورت کاملا رایگان پاسخگو باشیم. پس اگر در این خصوص نیاز به مشاوره داشتید، درنگ نکنید و با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. حتی اگر قرار نباشد پروژه خود را به ما واگذار کنید!

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *