درباره ما

ساخته شده با عشق و تعهد

استودیو ایلیانا از سال 1386 تمرکز خود را بر روی رشد و بهینه سازی تجارت الکترونیکی کسب و کارها در حوزه اینترنت با رعایت استانداردهای روز قرار داده است. طی این سالها، تیم متخصص ما متشکل از مدیران پروژه، طراحان و توسعه دهندگان وب سایت و استراتژیست های بازاریابی دیجیتال، گرافیست ها و انیماتورها، عکاسان و فیلمبرداران از جدیدترین فناوری ها و ایده ها برای رسیدن به نتایج برتر استفاده کرده اند. 

در تمام زمینه ها و پروژه ها، ساختن با عشق و تعهد را شعار راهمان کرده ایم تا پیام آور خوبی و برجای گذارنده نامی نیک باشیم.

خدمات استودیو ایلیانا

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکسبرداری از محصولات، محیط، خدمات، اشخاص، نمایشگاه ها، با ایده پردازی و ویرایش حرفه ای.

فیلم برداری

فیلم برداری با کیفیت HD و 4K با استفاده از به روزترین تجهیزات و ابزارهای موجود.

تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر های تبلیغاتی برای درج در رسانه های مختلف با سناریو و ایده پردازی های خاص.

موشن گرافی

تولید موشن گرافی های خلاقانه 2D به همراه صداگذاری توسط گویندگان مجرب آقا و خانم.

تولید محتوا

تولید محتوای متنی تخصصی به زبان های مختلف برای درج در وب سایت و شبکه های اجتماعی.

طراحی وب سایت

طراحی انواع وب سایت های شرکتی، خبری، فروشگاهی، گردشگری و غیره با کلیه امکانات.

درباره ما

شاید سوالی که از خود بپرسید این است که آیا با مجموعه ای متفاوت روبرو هستید یا ما نیز شبیه سایر همکاران خود، خدمات را ارائه میکنیم؟ اگر متفاوت هستیم، این تفاوت ها در چیست؟

 

اخلاق کاری

اولین موردی که به آن اهمیت می دهیم، احترام و رعایت اخلاق حرفه ای است. در محیطی که ارزش ها حفظ شوند، فعالیت خسته کننده نخواهد بود و ابداع ظاهر می شود. از آنجا که خدمات سنتی را کنار گذاشته ایم، لازم است این ابداع و نوآوری در اعضای مجموعه به وجود آید تا به هدف خود نزدیک شویم.

وقت شناسی

برای وقت شما ارزش قائلیم. برای همین منظور سعی کرده ایم همیشه در دسترس باشیم، از طریق تلفن، مراجعات حضوری، ایمیل، گفتگوی آنلاین و فرم های تماس با شما در ارتباط خواهیم بود. در تمامی حالات سعی می شود سریع ترین پاسخ ها برای شما ارسال شود. همچنین در مدت زمانی که یک پروژه به طول می انجامد نیز حداقل زمان ممکن اعمال خواهد شد.

شفاف سازی

یکی دیگر از ارکان اصلی فعالیت استودیو ایلیانا، شفاف سازی پروسه و اطلاعات است. خواه مراحل قبل از سفارش (جمع آوری اطلاعات) خواه زمان سفارش و پس از آن. همواره قادر به دیدن مراحل کار و درصد پیشرفت پروژه خواهید بود. سوالات شما را صبورانه پاسخگو خواهیم بود. حتی اگر سوالات به نظر مبتدیانه، خارج از چهارچوب و محتاج صرف زمان زیاد باشد. ارائه اطلاعات قبل از انتخاب ما به عنوان شرکت طرف قرارداد وظیفه ما است. حتی در صورتی که پس از آن، از کار با ما منصرف شوید.

کیفیت مطلوب

با در اختیار داشتن اطلاعات تخصصی به روز در زمینه های فعالیت، همواره سعی بر آن بوده بالاترین کیفیت خدمات ارائه شود. مشاهده نمونه کارهای ما و شرکت های طرف قرارداد با ما، اطمینان بخش این موضوع است.

قیمت مناسب

با اینکه نمی توان برای برخی از خدمات با توجه به کیفیت آن قیمت مشخص تعیین کرد، پیشنهاد می کنیم بعد از دریافت اطلاعات تخمین هزینه پروژه توسط ما، از شرکت های همکار، استعلام قیمت نموده و هزینه ها را مقایسه نمایید.

پشتیبانی ویژه

پشتیبانی مشتریان بعد از سفارش، یکی از مواردی است که در استودیو ایلیانا به آن توجه شده است. پس از سفارش، نام کاربری و رمز عبوری به هر مشتری اختصاص می یابد که می توان با آن وارد پنل پشتیبانی شد و از خدمات ویژه و پشتیبانی سریع بهرمند شد.

تفاوت ایلیانا در چیست؟

testimonials

مشتریان درباره ما چه می گویند؟

آریا طب، برای ساخت و بهینه سازی وب سایت این مجموعه، از مساعدت شرکت ایلیانا، بسیار خرسند بوده و کمال تشکر را از مدیریت و پرسنل دارد.
نظر رضا شیرازی راد درباره ایلیانا
رضا شیرازی راد
آریا طب
قبل از شروع با شما، تجربه های متفاوتی از همکارانتان داشتم که چندان رضایت بخش نبودند. صبر، حوصله، دقت و مسئولیت پذیری شما ستودنی است.
نظر پرستو کیانفر درباره ایلیانا
پرستو کیانفر
رستوران آلینا
تیم ایلیانا با تخصص و نظمی که دارند، یه سیستم واحد رو تشکیل داده اند که در راس اون رشد کسب و کار اینترنتی مشتری قرار داره.
نظر محمد عباسی درباره ایلیانا
محمد عباسی
آذین پردازش قرن