عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

بی کلام، هزاران واژه بگویید!

عکاسی یعنی ثبت لحظه ها. از لحظه ی لبخند یک نوزاد یا یک تازه عروس و داماد گرفته تا لحظه خود نمایی یک غذای خوشمزه.

استودیو ایلیانا به صورت کاملاً تخصصی در زمینه انواع مختلف عکاسی فعالیت می کند. فرایند گرفتن یک عکس، از زمان همفکری و مشاوره طرح آغاز شده و با نصب تجهیزات و دکورسازی ادامه پیدا کرده و در نهایت با ویرایش توسط نرم افزارها و دریافت خروجی لازم به پایان می رسد.

تمرکز اصلی ایلیانا در عکاسی در زمینه های عکاسی محصول، کارخانه و خط تولید، عکاسی غذا، معماری و فروشگاه های آنلاین است. در کنار آنها، خدماتی همچون فیلم برداری، تهیه تیزر تبلیغاتی، تولید محتوا و مدیریت شبکه های اجتماعی را نیز بر عهده می گیرد.

عکاسی

عکاسی تبلیغاتی از محصولات یکی از زیرشاخه های عکاسی صنعتی به شمار می رود و در آن ویژگی های محصول (یا خدمات) به صورت از پیش تعیین شده ای، با هدف معرفی به بازار، به نمایش در می آید. این ویژگی ها با نور پردازی صحیح، ویرایش و روتوش حرفه ای به صورت مناسبی نشان داده می شوند. با دکورسازی یا استفاده از تکنیک های عکاسی نیز بر جذابیت این عکس ها افزوده خواهد شد.

از موارد کاربرد عکس های تبلیغاتی محصولات می توان به استفاده در کاتالوگ ها، ساخت بنرهای تبلیغاتی، استفاده در ساخت تیزرها، انتشار در فضای مجازی، وبسایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی، فروشگاه‌های آنلاین و… اشاره کرد.

استودیو ایلیانا با در اختیار داشتن کادری مجرب و با پیشرفته ترین و بروزترین تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری مرتبط با عکاسی، آماده است 

عکاسی تبلیغاتی از محصولات

عکاسی تجاری

عکاسی تجاری بهترین جنبه های هر چیزی را که می خواهید بفروشید برجسته می کند. در اکثر مواقع برای مشتریان می توان کالا یا خدمات را توضیح داد! اما اینکه بتوانند آنرا ببینند شما را چند مرحله به فروش نزدیک تر می کند. این دقیقاً کاری است که یک عکاس تجاری انجام می دهد. یعنی عکس گرفتن از سوژه به نحوی که موضوعی را به بیننده الهام کند.

یک عکس تجاری خوب، کجا خودش را بهتر نشان می دهد؟

برای چه نوع پروژه هایی می توان از عکاسی تجاری استفاده کرد؟ به طور کلی در هر موقعیتی که بتوانید از موضوع عکس برای فروش آن سوژه استفاده کنید، یک فرصت عکاسی تجاری بالقوه ایجاد کرده اید. این سوژه می تواند فروش یک منزل مسکونی باشد یا عکاسی از یک خواننده برای کنسرت جدیدش! تمام اینها به خلاقیت عکاس تجاری و دیدگاه شما برای بازاریابی محصول یا خدمات شما مربوط می شود. بنابراین نقش خلاقیت در یک عکس، بسیار حیاتی است. در واقع هر عکس را می توان یک اثر هنری تلقی کرد.

شاید بتوانید یک کمپین تبلیغاتی بدون ویدئو پیدا کنید! اما هرگز تبلیغات بدون عکس تجاری خوب، معنی پیدا نمی کند.

  عکاسی لحظه ای از زمان خارج می شود و زندگی را با بی حرکت نگه داشتن تغییر می دهد.

Dorothea Lange

عکاسی کارخانه و خط تولید

عکاسان صنعتی از محصولات ، ماشین آلات ، تجهیزات و کارمندان عکس می گیرند. غالباً ، عکسهای صنعتی افراد را در حال کار و تولید نشان می دهد یا محیط کارخانه و خط تولید را به تصویر می کشد. بسته به نوع هدفی که از عکاسی کارخانه یا خط تولید دارید، نوع عکس ها می تواند متفاوت باشند.

بعضی از تکنیک های عکاسی مانند عکاسی پیاپی و با سرعت بالا، عکاسی هوایی، عکاسی پانوراما یا 360 درجه می تواند به زیبایی نتیجه نهایی اضافه کند.

استودیو دیجیتال ایلیانا با انتخاب بهترین دوربین ها، لنزها، تجهیزات نورپردازی و فلش ها، آماده گرفتن بهترین عکس ها از فضای کارخانه، روند تولید، عکس های پرسوناژ و هوایی می باشد.

عکاسی غذا

عکاسی غذا و محصولات غذایی

عکاسی از غذا و مواد غذایی به لحاظ نوع سوژه و همچنین دکور یکی از زیرمجموعه های جذاب عکاسی صنعتی و تبلیغاتی است. علاقه مخاطبان به غذا می تواند در جذب آنها با یک عکس خوب بسیار کمک کننده باشد به همین علت عکاسی غذا در میان عکاسان بسیار محبوب بوده و تکنیک های بسیاری برای آن ابداع شده است.

چیدمان عناصر در کادر و همینطور نحوه نورپردازی نیز از جمله فاکتورهای مهم در زیبایی عکس های محصولات غذایی می باشند. توجه به این نکات و همینطور ایده پردازی و ذوق عکاس می تواند منجر به بازدهی فوق العاده یک عکس در تبلیغات مواد غذایی شود.

از جمله کاربردهای عکس های غذا، استفاده در بیلبورد، پوستر، کاتالوگ، ساخت تیزر، طراحی وب سایت، تولید محتوا و شبکه های اجتماعی است که هر یک بخشی از عناصر تشکیل دهنده یک کمپین تبلیغاتی هستند.

عکاسی معماری و دکوراسیون

architectural
عکاسی معماری شامل عکاسی از نمای بیرونی ساختمان، نمای داخلی، فضاهای طراحی شده، چیدمان و دکوراسیون، متریال و مواد ساخت می باشد. این عکس ها برای آرشیتکت ها و شرکت های معماری که قصد دارند تصویر نهایی پروژه را به عنوان نمونه کار در اختیار داشته باشند مناسب می باشد. همینطور امروزه خرید و افروش املاک بیش از هر زمان دیگری به عکس های آن وابسته است. بنابراین املاک می توانند با عکسبرداری از ساختمان ها و بناها، آنها را به مشتریان خود بهتر معرفی کنند. از جمله سایر کاربردهای این نوع از عکاسی می توان به هتل ها، عکاسی از بناها و سازه های خاص، آثار هنری مانند مجسمه ها، عکاسی از اماکن توریستی برای معرفی، رستوران ها و هرجایی که بتوان آنرا به تصویر کشید، اشاره کرد.

بسته های خدمات عکاسی استودیو ایلیانا​

ما عکس هایی می گیریم که با اهداف تجاری شما همسو باشد! عکس هایی که با مخاطبان شما صحبت کند! عکس هایی که برازنده برند شما باشد!