قیمت تیزر تبلیغاتی

وقتی از رسانه ها در زندگی روزمره استفاده می کنیم، خواه ناخواه مشغول دیدن یا شنیدن آگهی های تبلیغاتی نیز هستیم. پیوستن به گروه تبلیغ کنندگان در صورتی که رسانه (رادیو، تلویزیون، پلتفرم های اینترنتی و …) را به صورت صحیح انتخاب کرده باشید، می تواند منجر به افزایش بازدهی کسب و کارتان گردد. اما این اتفاق فقط در صورتی رخ می دهد که تیزر یا آگهی تبلیغاتی مناسبی را برای نمایش داشته باشید.

ایلیانا به کمک تیم جوان اما حرفه ای و خوش ذوق خود می تواند انواع تیزرهای تبلیغاتی شما را با ایده پردازی و سناریوهای هوشمندانه ای بسازد. در ادامه برای آگاهی از قیمت های ساخت تیزر تبلیغاتی استودیو ایلیانا با ما همراه باشید.

دسته بندی تیزرهای تبلیغاتی ایلیانا

TV Advertising Teaser

تیزر تبلیغاتی تلویزیونی

آگهی تلویزیونی

لیست قیمت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی

قیمت تیزر تبلیغاتی تلویزیونی به عوامل مختلفی از جمله مدت زمان، صدا گذاری، سناریو، انیمیشن سازی، میزان ویرایش و تدوین مورد نیاز، محل فیلم برداری و سایر عوامل وابسته است. 
مدت زمان تیزر تلویزیونی برای قیمت های اعلام شده حداکثر 60 ثانیه می باشد.

Instagram Advertising Teaser

تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی

تیزر اینستاگرامی

لیست قیمت تیزر تبلیغاتی اینستاگرامی

در چند سال گذشته اینترنت پلتفرم های اینترنتی مانند اینستاگرام، از لحاظ تعامل و تعداد مخاطب، گوی سبقت را از تلویزیون ربوده است. با توجه به هزینه های مناسب تر درج آگهی در اینستاگرام، شرکت های بزرگی که آگهی های تلویزیونی دارند نیز از این شبکه ها غافل نشده اند.