فیلم برداری

فیلم برداری تبلیغاتی و صنعتی

یک ویدیوی صنعتی شباهت زیادی به فیلم دارد. در حالی که در مقایسه با یک تیزر تبلیغاتی، معمولاً طولانی تر است. با کمک یک فیلم صنعتی، شرکت شما می تواند به گونه ای منحصر به فرد، خود را به مخاطبان معرفی کند. به نحوی که نقاط قوت کسب و کارتان در آن پررنگ تر شده باشند.

استودیو ایلیانا با نمایش اطلاعات دقیق و با استفاده از زبان بصری، جزئیات محصول شما، فرایند تولید، تکنیک ها، محیط تولید و کارخانه را به صورت کاملاً حرفه ای، تضمین دیده شدن شما است. فیلم های تولید شده، هویت بصری برند شما را بالا برده و آنرا در حافظه مخاطبان ثبت می کند.

در مرحله پیش تولید، ما مراحل فیلمبرداری را برنامه ریزی می کنیم. پس از ضبط، تدوین سکانس های فیلم انجام شده و در مرحله پس از تولید، صداگذاری (موسیقی و کلام) اجرا می شود.

فیلم های تبلیغاتی استفاده فراوانی دارند. از جمله:

مراحل فیلم برداری تبلیغاتی

ویدئوی محصول، همان ویترین شغلی شما است

ویدئوی محصول ، یک محصول خاص را برای اهداف بازاریابی نمایش می دهد. فیلم های محصول فرآیندهای پیچیده را به روشی قابل فهم نشان می دهند و در عین حال هویت شرکت شما را نیز به تصویر می کشند.

قبل از هرچیز می‌بایست با بررسی و تحلیل دقیق، نیازسنجی صورت بپذیرد و پس از آن، با درک ملزومات و اولویت‌ها، اقدام به طرح یک ایده حساب شده کرد. با بررسی های دقیق‌تر میزان ریسک و عدم موفقیت احتمالی را کاهش داد و در نهایت اقدام به تولید فیلم مورد نظر کرد.

ایلیانا با تکیه بر سابقه و دانش به روز متخصصان خود این مسیر را برای شما هموار خواهد کرد. از مرحله نیازسنجی تا اجرا و حتی بعد از آن با شما خواهیم بود.

Video is an effective form of communication that needs to be integrated into each and every aspect of your existing marketing efforts

James Wedmore

فیلمبردای از همایش، سمینار و کنگره

یکی از مهم ترین قسمت های برگزاری یک همایش و یا سمینار، ثبت لحظات، اتفاقات آن و به تصویر کشیدن حرفه ای آن است. بنابراین حضور تیم فیلمبرداری و عکسبرداری مناسب در همایش، سمینار یا کنگره لازم و حیاتی است.

ما با تولید فیلم های با کیفیت و طولانی مدت رویداد، کنفرانس یا نمایشگاه تجاری در تهران و سایر شهرهای ایران و به عنوان یک مشاور و فیلمبردار، راهکارهای مناسبی برای شما در نظر داریم.

با تجربه و تجهیزات مناسب و البته با کمک تیم اجرای جوان و با انگیزه ی خود، آماده ایم از انواع مختلف رویدادها، همایش ها و کنفرانس ها فیلمبرداری کرده و آن را جهت آرشیو کرده یا پخش در رسانه ها در اختیارتان قرار دهیم.

کنفرانس ، سالگرد ، نمایشگاه ، کارگاه ، سمینار ، کنسرت ، نمایش ، جشنواره و مسابقات ورزشی همه می توانند توسط تیم فنی ایلیانا فیلمبرداری شوند.

پس از اتمام مراحل فیلم برداری، با مشورت شما بخش های حساس مراسم در فیلم برجسته تر شده و ویدئو به طور کامل ویرایش و اصلاح رنگ خواهد شد.

سالن همایش

استودیو ایلیانا نه تنها کل رویداد شما را ضبط می کند، بلکه با بازتولید فضای آن، توانایی شرکت شما را بیشتر نشان می دهد. ویدئو نهایی به همراه موسیقی مناسب، می تواند محتوای مناسبی برای بازاریابی شما از این رویداد باشد.

با فلیمبرداری از همایش، سمینار یا کنگره ی خود که غالباً هزینه زیادی نیز برای اجرا در بر داشته است، می توانید ارزشی افزوده ایجاد کرده و جهت استفاده در آینده، محتوای ارزشمندی تولید کرده باشید. همینطور فایل تصویری همایش می تواند فرصتی را برای شرکاء و مشتریانی که به دلیلی نمی توانند در آن حضور یابند، ایجاد کند تا در زمان دیگری آنرا مشاهده نمایند.

 

از مواردی که در هزینه فیلمبرداری همایش ها و سمینارها اهمیت دارد، مدت زمان آن، تعداد دوربین های مورد نیاز (زاویه ها)، تجهیزات جانبی مانند کرین و موقعیت محل برگزاری می باشد.

فیلم شرکتی

برخلاف ویدیوی صنعتی، فیلم شرکتی یک فیلم جامع در مورد هویت ، ارزش ها و خط مشی شرکت شما است. محصولات و خدمات به صورت ردیفی معرفی می شوند، اما جزئیات خاصی ندارند.

فیلمبرداری آموزشی

امروزه تهیه و تولید ویدئوهای آموزشی برای انتشار در وب سایت ها به عنوان درس و یا آموزش رایگان، همینطور تولید محتوای آموزشی ویدئویی برای درج در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام بسیار محبوب شده است. اگرچه تولید این گونه فیلم ها با تجهیزات خانگی و توسط نرم افزارهای ویرایش مبتدی نیز قابل انجام است اما در صورتی که بخواهید خروجی حرفه ای تری از ویدئوهای تولید شده داشته باشید و یا از تجهیزات حرفه ای تری در فیلمبرداری استفاده کنید، لازم است با تیم فیلمبرداری مجربی همکاری داشته باشید.

همینطور شرکت ها، مجموعه ها، کارخانه ها و به طور کلی مراکزی که نیاز به آموزش نیروی انسانی دارند، می توانند با تهیه و تولید ویدئوهای آموزشی، در زمان و هزینه کلی صرفه جویی کرده و بازخورد مناسب تری را از آموزش کارمندان از طریق ویدئو کسب کنند. زیرا:

در هر جایی قابل پخش است

محتوای ویدیویی

همیشه در دسترس است

تولید محتوا با داستان سرایی

پروسه آموزش را تسریع می کند

کپی رایتینگ

بسته های فیلم برداری استودیو ایلیانا​

ما فیلمی را می سازیم که با اهداف تجاری شما همسو باشد! فیلمی که با مخاطبان شما صحبت کند! فیلمی که برازنده برند شما باشد!