تولید محتوا و کپی رایتینگ

google

با موتورهای جستجو مخاطبان شما آشنا هستیم!

تولید محتوا با داستان سرایی

داستان ها مهم اند. از قدیم هم همینطور بوده اند! هرکسی ترجیح می دهد بجای شنیدن کلمات خشک و اصطلاحات پیچیده، متنی ساده و در عین حال داستان گونه بشنود. 

محتوای در وب سایت، اینستاگرام، بروشور یا هر وسیله ارتباطی دیگری، به مخاطب اطلاعات می دهد، باعث سرگرمی شده و با ایجاد اعتبار در عین حال بدست آوردن توجهِ مخاطب، حضور آنلاین شما را پر رنگ تر می کند.

استودیو ایلیانا با تولید محتوای مناسب، فرصت گفتگوی شما و مخاطبانتان را ایجاد می کند. ایلیانا با خلق داستان های جذاب در خصوص کسب و کار شما و ترغیب مخاطبان به انتشار (share) آنها، در زمان مناسب و از طریق کانال های مناسب، منجر به افزایش نرخ بهروری و در نهایت فروش شما می شود.

قدرت نویسندگان خلاق را با طراحان و فیلمبرداران ایلیانا ترکیب کرده تا محتوای نوآورانه را از ایده پردازی به واقعیت تبدیل کنیم.

تولید محتوا با داستان سرایی

کپی رایتینگ، مفهوم جدید تولید محتوا

کپی رایتینگ

ما در ایلیانا با مفهومی فراتر از تولید محتوای ساده روبرو هستیم! کپی رایتینگ به معنای تولید هوشمندانه متن با بهره‌گیری از قدرت کلمات برای جذب مخاطب و دعوت وی به اقدام (Call to Action) است.

ما از قوی ترین داستان نویسان ایران استفاده می کنیم. نویسندگانی که آموزش دیده اند تا بهترین متن ها را با استفاده از جدیدترین ابزارهای دیجیتال تولید و بررسی محتوا، بنویسند. نگارش مطالب قوی و بهینه شده منجر به جذب کلیک های بیشتر و در نهایت سود آوری بالاتر شما است.

برای ایجاد محتوای وب سایت، شبکه های اجتماعی، صفحات فرود، تبلیغات بنری، متن های تبلیغاتی و رپورتاژ آگهی نیاز به کمک دارید؟

ایلیانا با اجرای کمپین های محتوایی و تجزیه تحلیل نتایج، به حضور شما در نتایج بالاتر جستجوهای گوگل کمک کرده و جایگاه برند شما را تثبیت خواهد کرد.

تولید محتوا برای اینستاگرام

تولید محتوای مناسب و پست کردن آنها در شبکه های اجتماعی به نظر سخت نیست! اما وقتی با آن مواجه می شویم (به خصوص برای طولانی مدت) اوضاع متفاوت خواهد بود. همانطور که بسیاری از صفحات در شبکه های مجازی به صورت ناقص، کم محتوا و بدون جذابیت بصری کنار افتاده اند! در طرف دیگر صفحاتی هم هستند که با وجود محتوای بسیار زیاد، تعامل خوبی با مخاطب نداشته و عملاً بیهوده هستند که در این حالت، حتی وضعیت از مورد اول نیز وخیم تر است! زیرا ما وقت و انرژی زیادی را صرف چیزی کرده ایم که در واقع هیچ عایدی برایمان نداشته است. پس راه حل چیست؟

  1. تهیه نقشه راهبردی و استراتژی تولید محتوا
  2. تولید و مدیریت محتوای مناسب
  3. ارسال منظم و همیشگی محتوا در شبکه های اجتماعی

استودیو ایلیانا آماده تولید هرگونه محتوا اعم از عکس، فیلم، تیزر، موشن گرافیک، محتوای متنی است و علاوه بر آن، می تواند به صورت منظم آنها را در شبکه های مجازی شما ارسال کند.

تولید محتوا برای اینستاگرام

ویدیو، آینده است!

محتوای ویدیویی

ویدیو آینده است! محتوای ویدیویی جزئی اساسی از هر استراتژی محتوا است که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید! یک سرمایه گذاری بزرگ، برای رسیدن به رؤیاهای بزرگ!

فرض کنید قرار است نظرات مشتریان خود را در وب سایت یا شبکه اجتماعی منتشر کنید. این کار می تواند به صورت یک متن ساده و عکس باشد، یا با ویدئویی کوتاه! با توجه به تأثیر گذاری ویدئو، خودتان در باره مقایسه نتیجه نهایی این دو روش فکر کنید!

تیم فیلمبرداری و گرافیکی ایلیانا آماده انجام کلیه امور مربوط به تهیه محتوای ویدیویی شما است.

Creating Integrated Content Campaigns

ایجاد کمپین های محتوای یکپارچه

محتوای با کیفیت، جذاب هست اما کافی نیست! شما برای افزایش فروش خود نیاز به کمپین های یکپارچه دارید. این کمپین ها توسط تیم های ایلیانا به طور سراسری در بخش های مختلف از بهینه سازی برای موتورهای جستجو گرفته تا بازاریابی در شبکه های اجتماعی، با رعایت از دستورالعمل های تجاری اجرا می شوند تا برای مخاطبان شما ایجاد ارزش کرده و هدفِ تعیین شده در استراتژی را محقق کنند.

تیم بازاریابی ایلیانا متشکل از همکاری نزدیک نویسندگان محتوا، طراحان گرافیک و مدیا، مدیران شبکه های اجتماعی، مشاوران بازاریابی دیجیتال، کارشناسان فنی SEO و استراتژیست هایی است که پروژه های کوچک و بزرگ را نظارت و راهبری می کنند.

ایلیانا دقیق، هدفمند و متمرکز است تا بتواند پاسخگوی نیازهای تخصصی، به روز و حساب شده ی شما باشد.

بسته های تولید محتوا و کپی رایتینگ استودیو ایلیانا​

ما محتوایی را ایجاد می کنیم که با اهداف تجاری شما همسو باشد! محتوایی که با مخاطبان شما صحبت کند! محتوایی که برازنده برند شما باشد!