قیمت فیلم برداری

امروز بیشتر از هر زمان دیگری، استفاده از ویدئو محبوب شده است. دلیل آن هم انتقال سریعتر حس، مفهوم و صرفه جویی در زمان مخاطب است. ویدئو ها در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند، از تلویزیون دیده و شنیده می شوند و در خاطر مخاطبان ثبت می شوند. شما هم می خواهید در ذهن مشتری یا مخاطبتان بمانید؟

اگر صاحب کارخانه، شرکت، کارگاه، سازمان، موسسه یا مجموعه ای هستید و نیاز به تولید ویدئو های با کیفیت از محصولات و خدمات خود دارید، با ما همراه باشید.

دسته بندی خدمات فیلمبرداری ایلیانا

فیلمبرداری صنعتی

کارخانه و خط تولید

لیست قیمت فیلمبرداری صنعتی

فیلم صنعتی می تواند برای معرفی مجموعه شما مورد استفاده قرار گیرد. فرض کنید برای عقد قرارداد از شما خواسته می شود مجموعه خود را معرفی کنید. با پخش یک فیلم کاملاً حرفه ای و تدوین شده در مدت زمان کوتاهی قادر خواهید بود توجهات ویژه ای را به خود جلب کنید.

نوع سناریو، محل فیلم برداری و تجهیزات مورد نیاز در تعیین قیمت و هزینه آن نقش دارند.

فیلمبردای همایش، سمینار و کنگره

سالن همایش

لیست قیمت فیلمبرداری همایش و سمینار

یکی از مهم ترین قسمت های برگزاری یک همایش و یا سمینار، ثبت لحظات، اتفاقات آن و به تصویر کشیدن حرفه ای آن است. بنابراین حضور تیم فیلمبرداری و عکسبرداری مناسب در همایش، سمینار یا کنگره لازم و حیاتی است.

از مواردی که در قیمت فیلمبرداری همایش ها و سمینارها اهمیت دارد، مدت زمان آن، تعداد دوربین های مورد نیاز (زاویه ها)، تجهیزات جانبی مانند کرین و موقعیت محل برگزاری می باشد.

فیلمبرداری آموزشی

فیلم برداری آموزشی

لیست قیمت فیلمبرداری آموزشی

کاربرد فیلمبرداری و ساخت ویدئوهای آموزشی، در زمینه های مختلف به منظور آموزش نیروهای انسانی سازمان و یا مخاطبان دیگر می باشد. این فیلم ها می بایست به صورت استاندارد، جذاب و حرفه ای تولید شوند.

هزینه فیلمبرداری آموزشی بستگی به زمان، تعداد دوربین های مورد نیاز، تجهیزات نورپردازی، نوع ادیت، زیرنویس و سایر مواردی است که ممکن است در پروژه ها نیاز به اجرای آنها باشد.