تیزر تبلیغاتی

از دل بروَد هرآنکه از دیده برفت!

نقش بازاریاب ها برای یافتن بازارهای جدید و نگهداری بازارهای قدیمی روز به روز سخت تر می شود. مشتری ها پراکنده اند! رسانه ها پیچیده تر شده اند و جلب کردن توجه مخاطب هیچ وقت به سختی ِ امروز نبوده است!

درست در همین جا است که نقش ویدیوی تبلیغاتی پر رنگ تر می شود. ویدیویی که باعث افزایش میزان آگاهی مخاطبان از برند شما شده و به فروشتان می افزاید.

ایلیانا با ساخت ویدیوهای تبلیغاتی جذاب و حرفه ای، مخاطبان را به سمت کانال های فروش شما هدایت می کند. ویدیوهایی که به شما بازخوردی را که انتظارش را دارید و به مشتریان اطمینانی که در جستجویش هستند را ارائه می دهد.

 

چرا فیلم های تبلیغاتی یک راه حل مناسب برای بازاریابی شما هستند؟

ساخت تیزر تبلیغاتی

فیلم های تبلیغاتی یک راه حل انعطاف پذیر و مناسب برای بازاریابی شما هستند زیرا امروزه مخاطبان بیشتر از اینکه وقت و حوصله جستجو و خواندن متن های طولانی را داشته باشند، سعی می کنند با مشاهده یک ویدیوی کوتاه، در مورد یک برند تصمیم گیری کنند! بعد از دیدن آن ویدیو، ممکن است عاشق برند شما شده یا از آن متنفر شوند!

پس راز بزرگ تیزر های تبلیغاتی موثر، ایجاد محتوایی است که بینندگان را به صورت احساسی مجذوب و متصل کرده و همینطور پیام اصلی شما را نیز منتقل کند. این محتوا دقیقاً همان چیزی است که مخاطبان شما را به سمت یک اقدام (Action) معنی دار و از پیش تعیین شده سوق می دهد؛ که می تواند اقدام به ثبت سفارش، ثبت نام، جستجو، مشاهده، مقایسه یا هر مورد دیگری که در برنامه وجود داشته، باشد.

 

تولید فیلم تبلیغاتی حرفه ای

تولید فیلم تبلیغاتی حرفه ای

از ویدئوهای تبلیغاتی می توان برای نمایش هر آنچه که فکرش را می کنید در کسب و کارتان استفاده کرد! برای افزایش تعامل بازدیدکنندگان با نام تجاری خود، می توانید این تیزرها و فیلم های تبلیغاتی را در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، فیسبوک، یوتیوب و آپارات منتشر کنید.

ایلیانا آماده است با اجرای انواع تیزرهای تبلیغاتی برای تلویزیون و شبکه های اجتماعی، با موضوعیت تبلیغات، دموی محصولات، معرفی مجموعه، انیمیشن اختصاصی و یا هرگونه دسته بندی دیگری، حضور شما را در رسانه های ویدئویی اثربخش تر کند.

 

ساخت تیزر و تحلیل بازخورد آن

ایلیانا معتقد است تیزر باید نتیجه بخش باشد! به همین دلیل است که ما بیش از آنکه تولید کننده تیزر باشیم، مشاور، مجری و تحلیل کننده آن نیز هستیم تا اهدافی که مد نظرتان است را محقق سازیم.

استراتژی ساخت تیزر تبلیغاتی
ساخت تیزر تنها اجرای صفر تا صد یک طرح نیست! ساخت تیزر تبلیغاتی مؤثر به اشتیاق، تجربه و فداکاری نیاز دارد.

بسته های ساخت تیزر تبلیغاتی استودیو ایلیانا​

ما تیزرهایی را می سازیم که با اهداف تجاری شما همسو باشد! تیزرهایی که با مخاطبان شما صحبت کند! تیزرهایی که برازنده برند شما باشد!

Creating Integrated Content Campaigns

ایجاد کمپین های محتوای یکپارچه

محتوای با کیفیت، جذاب هست اما کافی نیست! شما برای افزایش فروش خود نیاز به کمپین های یکپارچه دارید. این کمپین ها توسط تیم های ایلیانا به طور سراسری در بخش های مختلف از بهینه سازی برای موتورهای جستجو گرفته تا بازاریابی در شبکه های اجتماعی، با رعایت از دستورالعمل های تجاری اجرا می شوند تا برای مخاطبان شما ایجاد ارزش کرده و هدفِ تعیین شده در استراتژی را محقق کنند.

تیم بازاریابی ایلیانا متشکل از همکاری نزدیک نویسندگان محتوا، طراحان گرافیک و مدیا، مدیران شبکه های اجتماعی، مشاوران بازاریابی دیجیتال، کارشناسان فنی SEO و استراتژیست هایی است که پروژه های کوچک و بزرگ را نظارت و راهبری می کنند.

ایلیانا دقیق، هدفمند و متمرکز است تا بتواند پاسخگوی نیازهای تخصصی، به روز و حساب شده ی شما باشد.